категорії: новина

Шалена подушка!

 

 «Останній Барикаді» на спиться спокійно!  Мабуть, учасникам не вистачає для ночівлі предметів білизни, бо сьогодні від цієї мистецької структури надійшло офіційне звернення до громадян з проханням…. – поділитися подушками!

 

Мистецьке Об’єднання «Остання барикада» звертається до учасників, глядачів та слухачів четвертого міжнародного літературно-музичного андеграундового фестивалю «День Незалежності з Махном» із пропозицією приїжджати на фестиваль з власними подушками.

Цей інтимний предмет необхідний учасникам перформенсу «Шалена подушка». Учасники перформенсу братимуть участь у масовому багатоборстві за допомогою означеного предмета. Використовувати даний предмет можна з будь-якої позиції і в напрямку до наступних частин тіла суперників: тулуба, ніг, рук, голови,  шиї, сідниць і всього, що ще надибаєте.  Масові безчинства кояться до моменту устілання всього поля стадіону Сільмаш пір’ям, пухом, а також іншими м’якими наповнювачами. До участі в перформенсі «Шалена подушка» допускаються всі без винятку учасники фестивалю, які продемонструють наявність власної м’якої подушки. Ніякого мухляжа! Чиста боротьба!

Всі учасники перформенсу «Шалена подушка» будуть нагородженні сувенірами від «Останньої барикади» (за неперевіреною інформацією такими сувенірами можуть бути або фірмові бандани «Останньої барикади», або… презервативи. Хто її знає, цю барикаду?)

 

 

 

P.S.  Текст писав Сашко Недоній

P.P.S.  До участі  в перформенсі «Шалена подушка» не допускаються: Майк Тайсон, Володимир Кличко, Віталій Кличко, Костя Дзю та інші особи, які демонструють надмірну агресію.

P.P.P.S. Перформенс «Шалена подушка» відбуватиметься в межах четвертого літературно-музичного андеграундого фестивалю «День Незалежності з Махном», який відбудеться 23-24 серпня в м.Гуляйполе, Запорізької обл..

 

 

Генеральний медіа-партнер: 5 канал; 

Головний медіа-партнер: «Главред-медіа»,

Головний  Інтернет-партнер: «Мобус»;

Медіа-партнери: УНІАН; «Профіль», «Главред», «Український тиждень»; «Новая», Сіті, ТВІ, 34 канал, «Україна Молода», «Лівий берег», «Коментарі», «Днепр вечерний», «Свое мнение», «Популярная газета», «Друг читача», «Субота плюс»; «Буквоїд», AZH, «май бенд», київський рок клуб, «Сумно», «Арт-вертеп», Майдан, АКОЛАДА, «Сейчас», Diyclab, «Афіша всіх фестивалів», «Дурдом», «Фокус».

Додаткові питання за телефоном:

8 063 264 05 61 – Ольга Зайцева (прес-аташе фестивалю)

 

Або на сайті: http://www.ostbar.com.ua